AOTK

Switch to desktop Register Login

AOTK õpilased käisid kevadlaagris Türgis

30. märtsist kuni 9. aprillini toimus kevadine tenniselaager Türgis, Antalyas.

Lisaks laagrile osalesime ka Tennis Europe alla 16-aastaste turniiril. Laagri põhituumiku moodustasid Tennisekooli alla 16-aastased mängijad ja kooli esinumber Martin Randpere, kes kahjuks seljavigastuse tõttu ei saanud osaleda ITF meeste Future turniiril. Samuti olid mängijatele laagris abiks ka lapsevanemad, kes olid toeks nii turniiri jal kui puhkehetkedel.

Tavapäraselt heale ja hubasele hotellile, soosis meid ka ilm. Kümne päeva jooksul oli pilvitu taevas ja jahedamal päeval näitas kraadiklaas vaid 23 soojakraadi. Programmi kuulus nii hommikune jooks mererannas kui ka hommikused ja pealelõunased treeningud.

Turniiril pääsesid kõik mängijad põhiturniirile( turniiril ei salenud ainult treenima tulnud Anette Toming ja Liisa Kasera),kvalifikatsiooni kaudu Magnar Markvart, Lucky Looserina Ronan Vahtras ja Martin Petuhov. Otse olid pääsu taganud Ott Artur Kasera, Kevin Suvi, Aare Bedrican Özmen ja Lauren Elisabeth Lind. Teise ringi jõudsi Martin ja Lauren. Martinile oli see esimeseks võiduks TE turniiril ja tasuks esimesed punktid Euroopa rankingusse.

Pärast sporditegemist leidsime aega ka shoppamiseks ja vaatamisväärsustega tutvumiseks.

Igati toreda tenniselaagri toimumise eest suured tänud lastevanematele, eriliselt Selim Özmenile, kes aitas hotelli leidmisel ja kohapeal transpordi korraldamisel. Positiivse meeleolu hoidmisel aitasid kaasa perkonnad Kasera, Özmen, Suvi, Vahtras ja Lind.