Tondiraba Tennisekeskuses tegutseb juba 16 aastat Tondiraba Tennisekool, kus käib treeningutel üle 200 lapse vanuses 4-18 aastat. Tondiraba Tennisekool on Eesti Hariduse Infosüsteemis registreeritud huvialakool, mis võimaldab lapsevanemal makstud treeningtasust saada riigilt tulumaksu tagastust.

Tondiraba Tennisekooli hinnakiri:

Hinnakirjas on märgitud ühe kuu hind

Minitennis (4- 6 aastased), treeningu pikkus 45 min

1 tund nädalas 65€
2 tundi nädalas 90€

Lapsed vanuses 7 – 19 aastat, treeningu pikkus 60 min

1 tund nädalas 90€
2 tundi nädalas 135€
3 tundi nädalas 165€
4 tundi nädalas 195€

Täiskasvanute treeningud algajatele ja edasijõudnutele, treeninggrupis neli inimest, treeningu pikkus 60 min

• Päevane grupitund 2 x nädalas (ajavahemikul 7:00 kuni 15:00) – 205 EUR
  • Õhtune grupitund 2 x nädalas (ajavahemikul 15:00 kuni 21:00) – 235 EUR

Treeningute kohta saab rohkem teada saates avalduse info@tennisekool.ee

Võistlussportlaste treeningtasu suuruse ja tunniplaani kohta annab infot peatreener Taavi Tuisk, tel 56 226 005.

Tondiraba Tennisekooli reeglid:

• Tondiraba Tennisekool vabastab lapse treeningmaksust, kui laps on haiguse või muu mõjuva põhjuse tõttu treeningutelt eemal üle nelja nädala, ning sellest on eelnevalt kirjalikult teavitatud (info@tennisekool.ee). Võimaluse korral pakume lapsele asendustunnid
  • Treeningtasude soodustus -5% kehtib ühest perekonnast lastele
  • Juhul kui Tallinna linna või muu omavalitsuse sporditegevuse toetuse saajaks ei ole määratud Tondiraba Tennisekool, lisandub lapse treeningtasule 10%
  • Igakuine treeningtasu arve tasumise tähtaeg on jooksva kuu 15. kuupäev
  • Treeningul osalev laps kohustub järgima treeneri juhiseid
Täname väga Hanno ja Tiina Saart, Janek Orumägi ja OÜ-t PerfectDeal rahalise toetuse eest Tondiraba Tennisekooli õpilastele tennisepallide soetamisel. Samuti AS Avallonet ja AS Tridensit klubiturniiride toetamisel.

Goofy klubi loodi 2001 a. septembri kuus, kus lapsed vanuses 4-7 õpivad 2x nädalas tennise mängu. Goofy klubi asutati eesmärgiga tutvustada lastele võimalikult varakult seda vahvat ja toredat mängu ning tuleviku silmas pidades kasvatada Eesti tennisele uusi tippmängijaid. Kuna Goofy klubi lapsed on niivõrd noored, siis põhirõhk on pandud tennise ja liikumise mängulisele õpetusele. Lisaks tennisele mängitakse trennis igasuguseid pallimänge ning suurt rõhku pannakse lapse koordinatsiooni arendamisele. Goofy klubi treeninggruppide suurus on 6 – 12 last lastega tegeleb korraga 2 treenerit ning sellega on tagatud treenerite individuaalne tähelepanu iga lapse suhtes. Goofy klubist on sirgunud palju võistlusspordiga tegelevaid lapsi, kes on saavutanud mitmeid märkimisväärseid auhinnalisi kohti nii rahvusvahelistel kui ka Eesti sisestel võistustel.

Goofy klubi soovitame igale lapsele, sest isegi kui laps tennise juurde ei jää, saab ta kindlasti väga hea kehalise ettevalmistuse ükskõik millise spordialaga tegelemiseks.