On-line müügitingimused

1. Üldised on-line müügitingimused:
Müügitingimused kehtivad tennisekool.ee broneerimiskeskkonnas tennise- ja sulgpalliväljakuid broneerides ettevõtte OÜ Tondiraba Tennisekeskus (edaspidi Teenuse pakkuja) ja ostja (edaspidi Tarbija) vahel ja väljakute broneerimise eest tasudes. On-line broneeringusüsteem võimaldab mänguaja broneeringuid eeloleva 14 päeva ulatuses.
Teenuse pakkujal on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel tennisekool.ee

2. Hinnainfo
Kõik Teenuse pakkuja hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Tasutud teenuse eest saab Tarbija e-posti teel kinnituse oma broneeritud mänguaja kohta. On-line broneeringu eest on võimalik tasuda nii krediitkaardi kui pangalingi kaudu.

3. Soodustused

Soodustustest saab lähemalt lugeda tennisekool.ee pealehel asuva lingi „Broneering“ alt.

4. Tellimuse vormistamine
Valige broneerimiskeskkonnas välja soovitud väljak (valikus on tennise siseväljakud, sulgpalli väljakud ja tennise välisväljakud), kuupäev, väljaku number, soovitava mänguaja algus ja lõpp, seejärel kuvatakse Teile väljaku hind valitud aja eest. Kui kõik on sobilik vajutage lingile „Broneeri“. Seejärel sisestage isikuandmed (nimi, e-post, telefoni nr). Tellimuse lõplikuks vormistamiseks ja selle eest tasumiseks nõustuge müügitingimustega ning valige sobiv makseviis. Pärast makse sooritamist peate liikuma tagasi Teenuse pakkuja kodulehele ja palun kontrollige, et teie poolt valitud aeg ja väljak on broneeritud ning värv on heleroheline. Tellimuse kohta saadab süsteem teie sisestatud e-posti aadressile tellimuse kinnituse. Kui tellimuse kinnitust teie e-posti aadressile ei tule, siis palun koheselt sellest teavitada Teenuse pakkujat (tel 600 29 15).

Teenuse pakkujal on vajaduse korral õigus broneeritud ja tasutud mänguaeg viia sama kellaaja raames teisele sama väärtusega väljakule.

On-line broneeringut ei saa teostada mänguaegadele algusega 7:00 ja 7:30, nimetatud kellaajaks mänguaega soovides palume kontakteeruda telefoni teel.

Tellimuse täitmine toimub aadressil Tondiraba tn 11, Tallinn.

5. Broneeringu tühistamine
Tasutud broneeringust loobumise korral Tarbijale raha ei tagastata.

6. Broneeringu muutmine Tarbija algatusel
Tasutud broneeringu aja muutmise soovi korral raha Tarbijale ei tagastata, kuid Tarbijal on õigus tasutud broneeringu aega muuta, teatades sellest Teenuse pakkujale administraatori e-posti aadressile admin@tennisekool.ee mitte vähem kui 48 h enne mänguaja algust.

Tasutud mänguaja saab sel juhul tõsta muule sobilikule ajale. Seejuures:
– mänguaja odavamasse mänguaega muutmisel Teenuse pakkuja Tarbijale vaheraha ei kompenseeri;
– mänguaja kallimasse hinnatsooni nihutades tuleb Tarbijal vaheraha kohapeal Teenuse pakkujale enne mängimist kas sularahas või kaardimaksega juurde tasuda.

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Teenuse pakkuja kasutab Tarbija poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse täitmiseks. Teenuse pakkuja on isikuandmete vastutav töötleja, Teenuse pakkuja esitab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

8. Pretensioonide esitamise kord
Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide esitamiseks Teenuse pakkuja poole e-posti aadressil info@tennisekool.ee